Конференція “Інклюзивний розвиток бізнесу” 22-23 листопада

Шукаємо інклюзивні моделі розвитку бізнесу в Україні
__
Проект ПРОМІС шукає інклюзивні моделі розвитку бізнесу для представлення на конференції «Інклюзивний розвиток бізнесу» в листопаді 2017 року в м. Києві.
Сьогодні все більше малих та середніх підприємств (МСП) в Україні при виборі моделей своєї діяльності обирають інклюзивні інновації та орієнтуються на дружнє до довкілля підприємництво. Інклюзивні МСП створюють можливості для всіх верств населення, у тому числі для жінок, молоді, внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО, людей з обмеженими можливостями щодо започаткування бізнесу та створення нових робочих місць. Такі підприємства також прагнуть справедливо розподіляти в суспільстві свої товари, послуги та дивіденди від зростаючого добробуту як в грошовій, так і негрошовій формі.
Організатор: Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.
Метою Конференції є покращання обізнаності представників українських міст щодо інклюзивного розвитку підприємництва та розгляд успішних українських, канадських та європейських прикладів діяльності інклюзивних малих та середніх підприємств.